Oferta

Dozymetr Akustyczny SoundBadge

SoundBadge to najbardziej zaawansowany dozymetr akustyczny na rynku. To innowacyjne urządzenie zostało zaprojektowane przez czołowych specjalistów analizujących wpływ hałasu na człowieka.

SoundBadge to łatwy w obsłudze, kompaktowych i lekki dozymetr przystosowany do noszenia w miejscu pracy. Poziom hałasu monitorowany jest w sposób ciągły i wyświetlany na ekranie LCD, nagranie rejestrowane jest 4 razy na sekundę do daje pełny oraz poziomu dźwięku dla całego dnia roboczego. Po zakończeniu pomiarów, wyniki pobierane są do komputera przy użyciu złącza mini USB. Obróbka danych oraz opracowanie raportu z poziomu ekspozycji człowieka na hałas jest możliwe w prosty sposób przy użyciu dostarczanego wraz z dozymetrem oprogramowaniu SoundViewer.

SoundBadge to dyskretny dozymetr akustyczny

SoundBadge jest mały i kompaktowy. Dostarczany gumowym ochraniaczem i pasek na ramie ochrania dozymetr i utrzymuje go w bezpiecznym miejscu. Wyjątkowo niska waga urządzenia pozwala na jego komfortowe noszenie przez cały dzień.

SoundBadge to miniaturowy miernik poziomu dźwięku

Soundbadge rejestruje i wyświetla wszystkie funkcje jakich można oczekiwać od nowoczesnego miernika poziomu dźwięku (SPL, Max, peak i Leq). Umożliwia również pomiar z filtrami wagowymi A i C. Urządzenie jest proste w obsłudze i mieści się w kieszeni.

Zobacz więcej Dozymetr Akustyczny SoundBadge

Właściwości:

  • Innowacyjna konstrukcja i nowoczesny design
  • Lekki i kompaktowy : tylko 36 gramów
  • Złącze mini USB do ładowania oraz szybkiego transferu danych Licznik wartości szczytowych
  • Ekran LCD wyświetlający aktualny poziom hałasu
  • Zaawansowana rejestracja danych 4 razy na sekundę
  • Oprogramowanie soundViewer do obróbki danych i raportowania.
Systemy Pomiarowe
skontaktuj
się z nami