Aktualności

Mikrofony powierzchniowe

20.10.2015

Mikrofony powierzchniowe skonstruowane zostały z myślą o pomiarach przy dużych przepływach powietrza, np. na zewnętrznej powierzchni pojazdów zarówno w ruchu jak i w tunelach aerodynamicznych.

Mikrofony te mogą być zamontowany na powierzchniach płaskich jak i zakrzywionych. Posiadają one niewielką średnicę i pomijalną wysokość.

W swojej ofercie firma GRAS posiada precyzyjne mikrofony powierzchniowe 40LA i 40LS

Mikrofon powierzchniowy 40LA jest odpowiedni do ogólnych pomiarów na powierzchniach płaskich i zakrzywionych. Typowe zastosowania obejmują: wywołane przez wiatr analizy hałasu w samolocie, pomiary podczas lotu, testy tunelu wiatrowego oraz akustyczne próby zmęczeniowe. Jego szeroki zakres temperatur sprawia, iż doskonale nadaję się do przemysłu lotniczego. Posiada szeroki zakres częstotliwościowy do 70kHz oraz duży zakres dynamiki do 174dB.

Precyzyjny mikrofon powierzchniowy typu 40LS jest odpowiedni do pomiarów na powierzchni samolotów, pojazdów, w tunelach wiatrowych, jak również ogólnych pomiarów na powierzchniach płaskich i zakrzywionych. Posiada szeroki zakres częstotliwości do 70kHz oraz duży zakres dynamiki do 164dB.

Mikrofony powierzchniowe
skontaktuj
się z nami