Kontakt z firmą Systemy Pomiarowe – Kraków

Naszymi klientami są uniwersytety, uczelnie wyższe, ośrodki badawcze i badawczo rozwojowe, instytucje publiczne, firmy prywatne jak i klienci indywidualni. Wierzymy, że szeroka oferta Systemów Pomiarowych z Krakowa i ogromna ilość specjalistycznych produktów, jakie się w niej znajdują, pozwoliła Państwu na dobranie odpowiedniego narzędzia do pomiarów akustycznych. W swojej ofercie posiadamy specjalistyczne produktu akustyczne producentów m.in. duńskich i norweskich. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy szczegółowe parametry danych urządzeń oraz pomożemy wybrać najkorzystniejszy produkt dostosowany do Państwa potrzeb. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego.

 

Dane teleadresowe

Systemy Pomiarowe Sp. z o.o.
Ciepłownicza 28
31-574 Kraków

NIP: 9452167111
REGON: 122497902
KRS: 0000409634

Formularz kontaktowy

Napisz do nas
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 RODO, przez Systemy Pomiarowe sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ciepłowniczej 28 w Krakowie, e-mail: biuro@systemy-pomiarowe.com. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: biuro@personal-data.pl. Dane będą przetwarzana w celu złożenia zapytania oraz wymiany korespondencji na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. Dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody. Wycofanie zgody będzie możliwe w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo do żądania: dostępu do swoich danych osobowych, kopii przetwarzanych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Niewyrażenie zgody będzie równoznaczne z brakiem możliwości odpowiedzi na korespondencję.

  (Ta zgoda umożliwia udzielenie odpowiedzi na zapytanie)

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną przez spółkę Systemy Pomiarowe Sp. z o.o., zgodnie z treścią ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t. j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 ze zm.) na podany w tym celu adres e-mail lub numer telefonu.

  (Ta zgoda umożliwia wysłanie oferty handlowej)

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem Użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. 2017 poz. 1907 ze zm.).

  (Ta zgoda umożliwia wysłanie informacji o akcjach promocyjnych, nowych produktach oraz organizowanych wydarzeniach)

  Kontakt